Danışan Yorumları

15 Yorum yazıldı

B. Baloğlu

Kendimi kaybettiğim bir anda hayatıma girip bana yolumu zerafetiyle gösteren bir insan İrem hanım kendinizi bulmanızı hayata başka pencereden bakmanızı sağlayacak yüklerinizden kurtaracak daha önce neden gitmedim diyebileceğiniz biri minnettarım ona iyi ki hayatıma girmiş kendinize yapabileceğiniz en büyük iyilik

20-12-2022

Büşra Gül

Hasip Bey, alanında oldukça donanımlı olmakla birlikte güleryüzüyle, sakin duruşuyla sizi rahatlatan, anlayan ve kendinizi tanımanız, sorunlarınızı çözmeniz yolunda size eşlik eden son derece başarılı bir psikolog. Sayesinde kaygılarımı, korkularımı yendim ve kendimi bulabildim. Siz de kendinize bir iyilik yapmak istiyorsanız kesinlikle Hasip Beyle tanışmalısınız.

27-07-2022

ÜMİT B.

Yaşadığım kaygı bozukluğu hem sosyal hayatımda hem özel hayatımda hem de iş hayatımda benim için dayanılmaz bir hal almıştı. İrem Hanım'ın uyguladığı EMDR terapisi sayesinde kısa zamanda çok yol aldık. Her zaman güler yüzlü, sabırlı ve anlayışlı bir şekilde yaklaştığı için kendimi çok rahat ve güvende hissettim. Kendimde çok güzel değişiklikler gördüm ve görmeye devam ediyorum. Çevremdeki herkes bendeki bu değişimi fark ediyor. Geçmişte bana endişe veren her konuda artık kendime inanıyorum ve mantıklı kararlar alıp uygulayabiliyorum. Bu yüzden İrem Hanım'a çok minnet duyuyorum, başarılarının devamını diliyorum.

08-07-2022

F A

Kötü giden evlilik hayatım için internetten yaptığım araştırmalar sayesinde tanıştım Erdim Beyle. Şu an sadece evlilik hayatım da değil bütün insan ilişkilerim de olumlu yönde ilerlemeler olduğunu direk görebiliyorum. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

20-04-2022

Şeyma

Kaygı ve korku problemleri yaşadığım için Erdim Beyden yardım almak istedim.Kendisinin tecrübesi ve profesyonelliği çok aşikar.Her cümlesini temellendirip size güven verecek bir psikolog.Erdim Bey ile görüşmeye başladığımızdan beri kendimi daha iyi hissediyorum ve uzun vadede daha çok fayda göreceğime inanıyorum.

03-04-2022

Sema Canaydın

Benim Moral Psikoloji deki İrem hocam ile yolum oğlum ve kızımın bu yıl girecekleri sınavların bizim üzerimizdeki ağır yükünün başedemediğimiz noktasında kesişti. Meğer ne zormuş sınav annesi olmak. Oğlumuz üniversite sınavı derdinde, kızımız 8. sınıfta ve seneye liseli olacak. Derdimiz çoktu fakat destek almakla sınav kaygılarımızı hafifletmek yüzümüzü güldürdü. Vakit daralıyor oğlumda kızımda daha güvenle bakıyorlar önlerine. Teşekkür ediyoruz size İrem hocam. Tavsiye ederim herkese.

12-03-2022

Esma Barış

Sorunlarınıza çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz.

09-01-2022

Tülay B....

Merhaba, Tavsiye üzerine Moral Psikoloji merkezine geldik ve İrem hoca ile tanıştık. Oğlum 14 yaşını sürmekte ve ne olduğunu anlayamadığımız bir süreçle karşıkarşıya kalmıştık. Ergen çocuk anne babası olarak doğru iletişimi İrem hocamıza borçluyuz. Bize ve oğlumuza çok iyi geldiniz. Terapilerimiz devam ediyor, ailecek huzurluyuz. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız İrem hoca.

07-01-2022

Hüseyin K

Moral Psikoloji de İrem Hanım ve Erdim Bey; kendilerini psikoloji alanında kendilerini yetiştirmiş, yeni eğitimlerle de geliştirmeye devam eden, samimi tavırları ile sizinle ilgilenen psikologlardır. Psikolojik sorunlarınız için psikologa başvuru konusunda çok fazla geciktirmemenizi tavsiye ediyorum.

13-12-2021

Sena A.

Erdim hocayla bir tanıdık vasıtasıyla tanıştık. Kendisi tecrübeli insana insan olduğu için değer veren, anlamaya çalışan, işini severek yapan bir terapisttir. Benim takıntılarım vardı. Benim için hayat bitmişti. Şu an kendimi gayet iyi hissediyorum. Erdim bey bana emdr terapisi uyguluyor. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir terapisttir.

12-12-2021

N. K.

Gittikçe kötüleşen evliliğimde artık iyice çıkmaza girdiğimi doğru şekilde düşünemediğimi anlayınca psikolog arayışına girdim ve araştırmalarımdan sonra Erdim hocaya başvurdum. Erdim hocayla terapiye başladıktan sonra keşke daha önce gelseydim keşke bu kadar kendimi yıpratmasaydım dedim. Büyük değişim ve dönüşümler yaşadım hocamın da sayesinde.

12-12-2021

Yorum Yazabilirsiniz.